Top
Сексипилна фотосесија на Џаред Лето

Сексипилна фотосесија на Џаред Лето

Убавиот актер и пејач на групата „30 Seconds to Mars“, Џаред Лето, ги почасти своите фанови со разголена фотосесија. Истата е дело на реномираниот фотограф Тери Ричардсон.


Станете наш facebook фан. Ви Благодариме!
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>