Top
MD-Eq-2014-iLike-mk

Специјална колекција од „Massimo Dutti“ за девојки со спортски дух, 2014

Шпанската модна куќа „Massimo Dutti“ ја продолжува долгогодишната традиција со лансирање нова линија на парчиња облека наменета за девојки кои се љубители на спортот, со особен акцент на јавањето коњи.

Овојпат, заштитно лице е Фрида Густавсон, а парчињата веќе се наоѓаат во бутиците на „Massimo Dutti“ ширум светот.

MD-Eq-2014-iLike-mk-19

MD-Eq-2014-iLike-mk-18

MD-Eq-2014-iLike-mk-17

MD-Eq-2014-iLike-mk-16

MD-Eq-2014-iLike-mk-15

MD-Eq-2014-iLike-mk-14

MD-Eq-2014-iLike-mk-13

MD-Eq-2014-iLike-mk-12

MD-Eq-2014-iLike-mk-11

MD-Eq-2014-iLike-mk-10

MD-Eq-2014-iLike-mk-09

MD-Eq-2014-iLike-mk-07

MD-Eq-2014-iLike-mk-06

MD-Eq-2014-iLike-mk-05

MD-Eq-2014-iLike-mk-04

MD-Eq-2014-iLike-mk-03

MD-Eq-2014-iLike-mk-02
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>