Top
Visecki_polici

Висечки полици во Вашиот дом

Висечките полици се совршено решение кое не го оптоварува просторот, а го прави и покомплетен во исто време. Тие се одлична комбинација на изглед и функционалност. Практични се, стилски и се одлична алтернатива на вообичаените ноќни масички, полици за книги и обични полици. Денес ви презентираме неколку идеи, кои може да ви послужат за да си направите сами.

Visecki_polici-05

Visecki_polici-01

Visecki_polici-07

Visecki_polici-03

Visecki_polici-04

Visecki_polici-06

Visecki_polici-02
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>