Top
kukicki-za-deca4

Куќички за палавите детски игри

SmartPlayhouses се интересен простор за секоја детска игра. Изработени се од дрво, достапни се во повеќе бои и има доволно простор за дечињата да уживаат во своите палави игри. Нека Ви послужи како инспирација за да им направите интересно катче на своите дечиња.

kukicki-za-deca1

kukicki-za-deca3

kukicki-za-deca2

kukicki-za-deca
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>