Top
rek6

Модерната флексибилна маса “REK”

REK е модерна, флексибилна маса, наменета за соба за дневен престој, а која ќе посакате да ја имате во својот дом. Дизајнирана е од Reinier de Jong Design и достапна е во две бои: бела и боја на даб. Масичката има неколку можности за прилагодување зависно од вашите потреби за нејзино користење.

rek5

rek4

rek1

rek3

rek2
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>