Top
001

Декорирајте го домот со висечки полици

Без разлика дали ќе ги купите, ќе нарачате да ви ги направат или ќе ги направите сами, висечките полици се навистина практични. Тие можат да бидат разновидни, се прлагодуваат на различни декори, стилови и дизајни, а со нив можете да создадете флексибилни дизајни кои ќе ги решат проблемите со складрањето. Одлични додатоци се во кујната, но и во сите други делови во куќата.

003

004

005

006

008

009

010

011
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>