Top
Ssmsung-so-ogromen-ekran-na-dopir-iLike-mk

„Samsung“ го произведе најголемиот екран на допир

Samsung“ успеа да го реализира најголемиот екран осетлив на допир досега. Со гордост го опишуваат како моќен екран со сводеста форма и човечка висина.

За почеток, истиот ќе биде инсталиран во продавници за ИТ оперема и бела техника ширум светот, а ќе се користи за презентирање на техничките карактеристики на одреден производ.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>