Top
Позлатен Samsung Galaxy S4

Позлатен Samsung Galaxy S4

Фамозниот Samsung Galaxy S4 доби своја златна варијанта, наменет за потрошувачите со подлабок џеб. Од технички аспект, Galaxy S4 Gold е ист со Galaxy S4 (дисплеј со целосна HD резолуција, моќен quad core процесор 1.6 GHz, 5 инчен Super AMOLED екран и 13 MPx камера). 24-каратниот S4 чини 2.500 американски долари и веќе е достапен во малопродажната мрежа.

Позлатен Samsung Galaxy S4

Позлатен Samsung Galaxy S4

Позлатен Samsung Galaxy S4
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>