Top
clockONE

ClockONE – модерен дигитален часовник

ClockONE е часовник со дебелина од 4mm кој работи со тенка батерија. Креиран од Twelve24, овој минималистички часовник користи технологија на електронско мастило кое дава одлична контраст и видливост од повеќе агли и различна далечина. Неговата батерија е неверојатно издржлива и овозможува работа на часовникот во времетраење од една година. Часовникот одлично се вклопува во секоја дневна соба, а достапен е во различни бои.

clockONE1

clockONE2

clockONE3
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>