Top
photodune-3998538-exercising-in-sport-club-m

Седум вежби за секси задник и нозе без целулит

Во само 9 минути, без комплицирани движења или посебна опрема, овие вежби ќе ги зацврстат вашиот задник и нозете.

Овој анти-целулит тренинг се состои од 7 вежби кои траат по 40 секунди.
Важно е помеѓу нив да не правите паузи.

Препорачливо е да ги изведувате 3-5 пати неделно, а ако сте почетник или почувствувате болки во мускулите направете пауза од 2 последователни дена.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>