Top
Породување во кругот на најблиските

Породување во кругот на најблиските

Емотивно видео од породувањето на младата Данијела од Хрватска со несебична поддршка од нејзиниот сопруг Иван, во домашна атмосфера. Круна на нивната љубов е новороденчето Искра.

Погледнете го видеото кое гарантирано ќе ве разнежни.


Станете наш facebook фан. Ви Благодариме!
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>