Top
3-годишно девојче танцува како Бијонсе

3-годишно девојче танцува како Бијонсе

Малата Хевн е голем фан на американската поп дива Бијонсе. 3-годишното девојче веќе 1 година танцува заедно со својата мајка во професионално студио за танчери. Видеото каде тие танцуваат на темата „End of Time“ стана вистинки јутуб хит, а тоа беше доволна причина да гостуваат во шоуто на Елен.

Гостувањето во „The Ellen Show“

На крај, преслатката Хевн доби подарок од Бијонсе.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>