Top
Kutrence-iLike-mk

Малото „плишано“ кутре кое го насмеа светот

Не, ова не е плишано меченце кое се движи на батерии, туку кутренце од расата ши-цу кое се стекна со планетарна слава благодарение на својата досетлива сопственичка.

Имено, Синди купила едно плишано меченце со боја блиска до природното крзно на кутрето, го отстранила памукот од внатрешноста и решила да си поигра со своето милениче Манчкин.

Досега, Манчкин успеа да собере повеќе од 20.000 обожаватели на фејсбук.

Преслатка е, зарем не? :)

Kutrence-iLike-mk-2
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>