Top
Kuchence-i-detence-igraat-iLike-mk-F

Неодоливата игра на бебето Алексис и кучето Дакота која ќе ве расположи

На прво видување ќе помислите дека кучето Дакота ја учи малечката Алексис како да го користи џамперот. Но, всушност Дакота се обидува да ја улови сенката на насмеаното бебенце.

Нивната скокачка игра ќе ве насмее до солзи! :)
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>