Top
Dve-majki-i-dechinja-iLike-mk

Хумористично, но реално видео: Постојат два типа на мајки

Естер Андерсон сними интересно видео за реалната ситуација кога станува збор за односот на мајките кон нивните мали деца. Од аспект на хигиената и безбедноста, мајките знаат да бидат дијаметрално спротивни. Едните не го испуштаат своето дете од око и постојано трчаат по него, а пак, другите се однесуваат лежерно и навидум незаинтересирано.

Сите мајки се луди. Но, некои се полуди од повеќето. Јас се надевам дека вие сте некаде на средината!“ – пишува Естер во описот на видеото поставено на Јутјуб.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>