Top
Bebe-limon-iLike-mk

Симпатични реакции на мали дечиња кои првпат вкусуваат лимон

Овие преслатки реакции на мали дечиња кои првпат пробуваат лимон дефинитивно ќе ве насмеат и расположат.

Креативците Ејприл и Дејвид ја потпишуваат реализацијата на видеото.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>