Top
Bebe-balansira-iLike-mk

Чудо од бебе: Има само 6 месеци, а поседува неверојатна способност за рамнотежа

Ленокс е вистинско чудо од бебе. Уште не знае да оди, но затоа држи одличен баланс додека стои на дланките на неговиот татко.
Мајката на 6-месечното бебенце потенцира дека оваа е негова омилена игра.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>