Top
Kucence-se-onesvestuva-iLike-mk

Емотивно видео: Кутрето кое се онесвести од радост кога ја виде сопственичката

Симпатичниот шнауцер се стекна со светска слава и речиси 40 милион прегледи на јутјуб поради неговата емотивна реакција кога ја пречека својата сопственичка Ребека. Ребека потенува од Пенсилванија, а 2 години била службено отсутна и престојувала во Словенија. После 2 години, се враќа во родната куќа каде ја пречекува нејзиното домашно милениче Кејси кое од преголема возбуда буквално се онесвестува.

Ова е само уште еден доказ дека кучињата се најверни и најискрени пријатели на човекот!
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>