Top
hip-hop-od-mali-noze-iLike-mk

Симпaтично видео: Татко го учи своето мало синче да игра на хип-хоп музика

Несомнено татково игра одлично на хип-хоп музика, но мора да признаете дека и малиов е талентиран! :)
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>