Top
11-mesechni-bliznachki-iLike-mk

Симпатични реакции: 11-месечни близначки тотално излудуваат додека татко им свири гитара

Ова видео е поставено на јутјуб уште во 2012-тата, но благодарение на моќта на социјалните мрежи, изминатата седмица ја доживеа својата популарност, како и милионски прегледи.

Нема потреба да ви го опишуваме видеото, само ќе ви загарантираме широка насмевка од срце! :D

А, тие две играат и после 1 година.

И после 2 години!
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>