Top
Slatka-chivava-iLike-mk-F

Слатка чивава упорна во ловењето балончиња ќе ве насмее од срце

Запознајте ја малата и слатка Одри чија игра со балончиња стана вистински хит на јутјуб.

Преслатката чивава е истрајна во својата намера да улови балонче.

Стиснете „play“ и расположете се! :)
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>