Top
Shakira-i-dedoto-na-Pike-iLike-mk

Шакира и Пике станаа родители по втор пат

Популарната Колумбијка и 27-годишниот фудбалер станаа родители по втор пат. Шакира синоќа на свет го донесе помалото братче на Милан.

37-годишна пејачка се породила со царски рез во истата болница во Барселона каде пред нешто повеќе од две години го роди своето прво синче.

Дедото на Пике ја имаше честа да го соопшти името на новороденчето. Тој пред новинарите позираше со мал дрес на име Саша.

Shakira-i-Pike-iLike-mk

Shakira-i-Pike-Milan-iLike-mk
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>