Top
shakira-la-la-la-iLike-mk-F

Шакира објави енергично видео за „Dare (La La La)“

Шакира го претстави спотот за третиот сингл од најновиот студиски проект. Темата носи наслов „Dare (La La La)“, а истата е дел од музичкиот албум за Светското фудбалско првенство.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>