Top
PW-GQ-Cover-iLike-mk-F

Фарел Вилијамс со неколку интересни стајлинзи за „GQ“

Популарниот пејач и продуцент Фарел Вилијамс е лицето од насловната страна на априлскиот број на магазинот „GQ“. Фотосесијата е дело на Паола Кудацки.

PW-GQ-Cover-iLike-mk-002

PW-GQ-Cover-iLike-mk-005

PW-GQ-Cover-iLike-mk-004

PW-GQ-Cover-iLike-mk-003
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>