Top
Michael-Buble-Luisana-Lopilato

Првата фотографија на Луисана Лопилато и Мајкл Бубле со нивниот син

Аргентинската актерка и пејачка Луисана Лопилато и нејзиниот сопруг Мајкл Бабл денес станаа родители. Како што објавија на нејзината официјална Фејсбук фан страница, денес во 02:26 на свет дошол нивниот син Ноа. „Младата бунтовничка„ порасна и од денес ја има најубавата улога – мајка.
Колку за потсетување, Луисана и Мајкл се запознале на негов концерт во 2008-ма година, а љубовта ја крунисаа со брак во 2011-та година.

Првата фотографија на Лусиана Лопилато и Мајкл Бабл со нивниот син


Станете наш facebook фан. Ви Благодариме!
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>