Top
Martin-Next-Time-iLike-mk

Некст Тајм со одлична преработка на легендарната „Ја излези Ѓурѓо“

Момците од Некст Тајм изненадија со фантастична преработка на легендарната тема „Ја излези Ѓурѓо“. Новиот моќен аранжман на песната го потпишува Никола Мицевски, а видеото е во комплетна реализација на „Мелем Продукција“.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>