Top
Vlatko-Lozano-iLike-mk-F

Влатко Лозаноски со секси видео запис за темата „Мандарина“

Влатко Лозаноски го промовираше видеото за својата нова песна „Мандарина“. „Мандарина“ е дело на Лазар Цветкоски, Магдалена Цветкоска и Милан Миланов, а видеото го потпишува режисерот Огнен Шапковски.

Младиот пејач вели:

„Мандарина“ е песна што разиграноста на љубовниот занес го има вткаено во ритамот, во текстот и токму затоа очекувам да биде вистински летен хит. Со нетрпение ги очекувам реакциите на фановите, затоа што многу време, емоции и труд вложивме во нејзиното создавање, како и во видео записот кој се снимаше во Охрид и Струга.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>