Top
David-Beckham-Modern-Essentials-iLike-mk-F

Стилската икона Дејвид Бекам ја продлабочи соработката со „H&M“

Популарната фудбалска ѕвезда Дејвид Бекам ја прошири соработката со шведскиот моден бренд „H&M“. Па, отсега покрај долната облека, тој ќе промовира и модерни парчиња за мажи со стил.

Имено, после 3 години успешно соработување, згодниот Англичанец се јавува како заштитно лице на линиите „Bodywear“ и „Modern Essentials“ кои се предвидени за пролет 2015.

David-Beckham-Modern-Essentials-iLike-mk-001

David-Beckham-Modern-Essentials-iLike-mk-002

David-Beckham-Modern-Essentials-iLike-mk-003

David-Beckham-Modern-Essentials-iLike-mk-004

David-Beckham-Modern-Essentials-iLike-mk-005

David-Beckham-Modern-Essentials-iLike-mk-006

David-Beckham-Modern-Essentials-iLike-mk-007

David-Beckham-Modern-Essentials-iLike-mk-008

David-Beckham-Modern-Essentials-iLike-mk-009

David-Beckham-Modern-Essentials-iLike-mk-010

David-Beckham-Modern-Essentials-iLike-mk-011

Освен фотографиите, снимена е и видео реклама со режисерот Марк Форстер.
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *