Top
JASON-Armani-iLike-mk-f

Атрактивниот Џејсон Морган во долна облека за „Emporio Armani“

Згодниот Џејсон Морган е новото заштитно лице на „Emporio Armani“. Неговиот прв посериозен ангажман беше рекламната кампања за популарниот парфем „Acqua Di Gio“.

Сексипилниот Американец позираше во долна облека која е дел од колекцијата пролет-лето 2015. Фотографиите се дело на модниот фотограф Џампаоло Згура.

Пред 34-годишниот Џејсон, како заштитни лица можевме да ги видиме Дејвид Бекам, Кристијано Роналдо и Рафаел Надал.

JASON-Armani-iLike-mk-1

JASON-Armani-iLike-mk-2

Погледнете како се подготвуваше промотивниот материјал:

Џејсон Морган

Џејсон Морган за „Acqua Di Gio“
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *