Top
Reserved-SS-2015-iLike-mk-F

Најстариот син на Бекамови како модел за „Reserved“

Бруклин Бекам сериозно се обидува да го освои модниот свет. 16-годишниот син на Дејвид и Викторија Бекам ја сними својата прва кампања за полскиот бренд „Reserved“.

Каталогот е наменет за колекцијата пролет-лето 2015.

Reserved-SS-iLike-mk-002

Reserved-SS-iLike-mk-003

Reserved-SS-iLike-mk-004

Reserved-SS-iLike-mk-005

Reserved-SS-iLike-mk-006

Reserved-SS-iLike-mk-007

Reserved-SS-iLike-mk-008

Reserved-SS-iLike-mk-009
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>