Top
Easy-Going-MANGO-iLike-mk-F

Одлична ретро колекција од „MANGO“, пролет-лето 2015

Топ моделите Јулија и Ондрија се задолжени за презентирање на најновите парчиња облека од линијата „Easy Going“ на модната куќа „MANGO“. Линијата е во ретро фазон инспириран од 70-тите години.

„Easy Going“ се состои од лежерни кошули и џемпери, куси јакнички, како и подолги фустани наменети за дневни пригоди. Секако, неизбежни се и големиот број модни додатоци. Најзастапени се нијанси на кафеава боја.

Погледнете дел од фотографиите направени за најновиот каталог на „Easy Going by MANGO“, пролет-лето 2015.

Easy-Going-MANGO-iLike-mk-1

Easy-Going-MANGO-iLike-mk-2

Easy-Going-MANGO-iLike-mk-3

Easy-Going-MANGO-iLike-mk-4

Easy-Going-MANGO-iLike-mk-5

Easy-Going-MANGO-iLike-mk-6

Easy-Going-MANGO-iLike-mk-7

Easy-Going-MANGO-iLike-mk-8

Easy-Going-MANGO-iLike-mk-9

Easy-Going-MANGO-iLike-mk-10

Easy-Going-MANGO-iLike-mk-11
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>