Top
Massimo Dutti за жени и мажи, октомври 2013

Massimo Dutti за жени и мажи, октомври 2013

Шпанската модна куќа Massimo Dutti ја претстави својата најнова колекција за жени и мажи. Целиот каталог е снимен во Њујорк, заштитни лица се Carolyn Murphy и David Gandy, а фотографиите се дело на Hunter & Gatti.

Massimo Dutti за жени и мажи, октомври 2013 (2)

Massimo Dutti за жени и мажи, октомври 2013 (3)

Massimo Dutti за жени и мажи, октомври 2013 (4)

Massimo Dutti за жени и мажи, октомври 2013 (5)

Massimo Dutti за жени и мажи, октомври 2013 (6)

Massimo Dutti за жени и мажи, октомври 2013 (7)

Massimo Dutti за жени и мажи, октомври 2013 (8)


Станете наш facebook фан. Ви Благодариме!
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>