Top
50-nijansi-sivo-iLike-mk

Нов трејлер со многу еротика за „50 нијанси на сиво“

Вчера беше објавен нов трејлер за екранизацијата на „50 нијанси на сиво“ кој открива дел од средбите на бизнисменот Кристијан Греј (Џејми Дорнан) и помалку наивната Анастасија Стил (Дакота Џонсон).

Филмот е работен според романот „Fifty Shades of Grey“ од трилогијата на Е. Л. Џејмс, а режисер е Сем Тејлор-Вуд.

Премиерата е закажана за 14 февруари 2015 година.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>