Top
Horor-of-60-sekundi-iLike-mk

Најстрашниот хорор филм од само 60 секунди

Tuck me in“ е најкусиот хорор филм кој сте го виделе досега. Шпанскиот режисер Игнацио Родо инспирација црпел од најголемиот страв на секое дете – што ли има под креветот. Филмот е добитник на прва награда на фестивалот „Filminute“.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>