Top
Oreo-iLike-mk

Нова анимирана реклама за „OREO“

Play with OREO“ е насловот на новата телевизиска реклама за вкусните „OREO“. Анимираното видео е дело на агенцијата „The Martin“, а музичката позадина е дело на електро-поп пејачката Yelle од Франција.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>