Top
Направете салфетки за Новогодишната трпеза

Направете салфетки за Новогодишната трпеза

Нè дели уште еден месец од најлудата ноќ во годината. Па, време е да почнеме со интересни идеи. Во прилог кус видео-туторијал за тоа како да направите празнични салфетки во форма на елка и да ја збогатите декорацијата на трпезата.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>