Top
Esen-i-zhivotinchinja-iLike-mk-F

Есенска фото-приказна: Животинчиња низ златните лисја

Есента е вистинска магична глетка за секој човек, а особено кога низ златните и суви лисја ќе се најде некое симпатично животинче, кое се забавува или бара храна.

Вистински рај за очи!
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>