Top
instagram bebe 6

Хаштагот со најслатки фотографии на Инстаграм

Хаштагот #babysuiting го започнала Ilana Wiles која добила инспирација од ликовите од серијата “Mad men”. Таа го облекла своето бебе во големо машко одело, а истата идеја многу брзо била прифатена од голем број млади мајки. Погледнете само колку се слатки овие мали бизнисмени.

instagram bebe 3

instagram bebe 4

instagram bebe

instagram bebe 2

instagram bebe 1

instagram bebe 5
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>