Top
Makro-fotografii-Mini-A-iLike-mk-F

Прекрасни макро фотографии со мотиви од природата

Ви го претставуваме фото-портфолиото на јапонската фотографка Мики Асај. Таа е вљубеник во макро фотографијата и природата. Фотографира различни инсекти, растенија, капки, а притоа користи опрема на Canon.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>