Top
Island-iLike-mk-F

Прекрасните пејзажи на Исланд

Неверојатни фотографии со преубавите пејзажи на Исланд. Фотографиите се дело на Едни Ли, а истите се реализирани со фотоапарат со инфраред спектрум технологија.
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *