Top
Бијонсе со секси фотографии за „Herring & Herring“

Бијонсе со секси фотографии за „Herring & Herring“

Бијонсе ги израдува своите обожаватели со уште еден проект – секси фотосесија изработена од „Herring & Herring“. Зад „Herring & Herring“ стојат двајца талентирани фотографи, Димитри Шебланов од Русија и Џаспер Карлсен од Данска, кои активно работат од 2008 година. Веројатно, ова е најсексипилната фотосесија на 32-годишната пејачка, а дел од фотографиите се содржани во календарот за 2014.

Beyonce_by_HandH_02

Beyonce_by_HandH_03

Beyonce_by_HandH_04

Beyonce_by_HandH_05

Beyonce_by_HandH_FP
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>