Top
Бијонсе со секси календар за 2014

Бијонсе со секси календар за 2014

Американската пејачка Бијонсе ги изненади своите фанови ширум светот со својот прв календар кој може да се нарача на нејзината официјална веб страна по цена од 10,60 евра.

Наскоро ќе биде Нова Година, па време е да се подготвите со првиот официјален Бијонсе календар. Дозволете Бијонсе да ви помогне при организирањето на вашите дневни активности во 2014 година. Секој месец нуди единствена, преубава фотографија од Бијонсе, а календарот може да биде одличен подарок за вашето семејство или за пријателите.

bey_kalendar_2014_2
Погледнете како се снимаше календарот
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *