Top
dinamicen-dzid3

Ротирачки ѕид кој се менува кога ќе посакате

Дизајнерот Amirko со смислил ова интересно решение за ѕид кое го нарекол “Wallnado“. Системот со ротирачки триаголници кои може да бидат во различни бои овозможува менување на ѕидот на едноставен начин. Истите се достапни во бела и црна боја, а може да избере и било која друга боја зависно од желбата на купувачите. Освен тоа, може да се избере и некаков дизајн, кој ќе опфати само дел од триаголниците. Оние кои не сакаат постојано да им биде ист домот и сакат свежина, овој ѕид е одличен избор.

dinamicen-dzid1

dinamicen-dzid2

dinamicen-dzid


Станете наш facebook фан. Ви Благодариме!
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>