Top
penkala

Пенкала инспирирани од природата

Инспирацијата за овие пенкала, дизајнирани од ZEUP доаѓа од природата. Истите изгледаат како реални ливчиња трева. Кутијата со пенкала одлично би се вклопила на секое работно биро.

Пенкала инспирирани од природата


Станете наш facebook фан. Ви Благодариме!
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>