Top
001

Куќа на плажата “Bethany” инспирира релаксација

Дизајнерката Marnie Oursler, која и самата живеела во оваа убава куќа е задолжена за нејзиниот комплетен изглед. Самата куќа се наоѓа на прекрасна локација, на плажата “Bethany” во Делавер. Комбинацијата на бела и сина боја, топлите материјали и природните текстури ја прават оваа куќа место кое е совршено за релаксација.

013

009

007

005

004

003

011

002

012

006

010

008
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>