Top
001

Шармантен двособен стан во Шведска

Овој модерен стан, кој се наоѓа во Шведска, изобилува со светли бои кои асоцираат на топлина и чистота. Високите тавани и дрвените подови го прават станот визузелно многу поголем. Има стилска дневна соба, а кујната е организирана во отворен простор. Спалната соба е изолирана и апсолутно тивка.

002

003

004

005

006

007

008

009

010

011

012

013

015
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>