Top
rozov-dom5

Дом во кој доминира нежно розова боја

Розовата е омилена боја на голем број жени низ целиот свет, но ретко која од нив била храбра и ја употребила во својот дом. Внатрешноста на овој топол дом е голем, отворен простор во коj има елементи и парчиња мебел во розова боја. Нијансите на романтичната женска боја даваат чувство на смиреност и нежност.

rozov-dom1

rozov-dom3

rozov-dom4

rozov-dom

rozov-dom2
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>