Top
Фризура машна

Направете интересна фризура во форма на машна

Девојки, дали сте расположени за мало експериментирање со вашата коса? Доколку да, ви презентираме кус видео-водич за тоа како да направите впечатлива фризура во форма на машна. Следете ги инструкциите.

Извор: Невеста.мк
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>