Top
frizura

Елегантна фризура подготвена за неколку минути

Со оглед на брзото темпо на живот и многуте обврски во текот на денот, сѐ помалку време ни останува за себе. Некогаш немаме време ниту да посетиме фризер, а станува збор за настан или вечера која ни е важна. Токму затоа, денес ви презентираме елегантна фризура која може да си ја подготвите сами, за неколку минути. Сѐ што ви е потребно е стегач или ластик за коса, неколку шнолички и лак за коса. Погледнете го видеото и подгответе се за следната важна средба.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>