Top
oralen

Што треба да знаете за врвното задоволство кај жените?

Жените се прилично комплициран кога станува збор за оралниот секс, без разлика дали го пружаат или пак треба само да уживаат во него. Жени, се што треба да направите е да се препуштите и да уживате. Нема потреба да се оптоварувате дали ќе ги синхронизирате оргазмите, ниту пак дали и тој ужива.

Вашата вагина изгледа како вагина
Не изгледа воопшто не изгледа грдо и чудно, едноставно изгледа како вагина. Буквално секоја фотографија од вагина на мажите им изгледа совршена.

Исклучете го мозокот
Kога станува збор за уживање во орален секс вие сами на себе сте си најголем непријател. Кога тој очигледно сака да ви го пружи тоа задоволство, прифатете го. Отфрлете ги негативните мисли, за тоа дали сте добро издепилирани, како се тоа изгледа и мириса и фокусирајте се на нешто што ве опушта.

Сосема е во ред е да му дадете насоки
Можеби неговите вештини треба да се подобрат, а вие сте негов најдобриот водич кој ќе ве доведе до совршено орално задоволство.

Ако не уживате веројатно тој е многу лош во тоа
Речиси нема шанси една жена да не ужива кога и се пружа орален секс. Оралниот секс е еден од најдобрите начини да доживеете оргазам, стимулацијата на клиторисот, ако тој знае што прави, е најсигурниот пат кон оргазмот.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>